Новини

на попередню сторiнку

Шахраї переконали жінку у тому, що її син побив іншого і викрали 19 тисяч гривень

Шахраї переконали жінку у тому, що її син побив іншого і викрали 19 тисяч гривень

Шахраї зателефонували до 67-річної жительки міста і почали переконувати її у тому, що її син завдав іншому чоловікові тілесні ушкодження. Для залагодження справи потрібні гроші, які і перерахувала зловмисникам жінка, повідомляють «Олександрійські новини».

Зловмисники телефонували на мобільний та представились співробітниками правоохоронного органу. Вони говорили, що гроші необхідні, щоб надати допомогу потерпілому. Це мало б пом’якшити покарання або взагалі відвернути його. 

Для цього жінка перерахувала гроші за вказаними реквізитами. Із заявою про вкрадені гроші, звернулась сама жінка.

«За даним фактом було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Також були зареєстровані факти шахрайства з приводу того, що телефонують і представляються так би мовити «службами безпеки банку». Є випадки зареєстрованих шахрайств, коли мешканці міста необачно роблять покупки в інтернет-мережі. Тобто коли вони перераховують оплату за товар, який ще не отримали. Поліція, а також працівники банківських установ не телефонують на номери громадян і не просять кошти за якісь послуги чи дії. Щоб не стати жертвою кримінальних правопорушень, в таких випадках відразу ж кладіть слухавку та повідомляйте на номер 102 про зловмисників», - повідомив Сергій Козловський, начальник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції.

Фото "Pixabay"
0    1183     27.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!