Новини

на попередню сторiнку

За отримання хабара у 650 тисяч гривень затримано арбітражного керуючого підприємства з Олександрії

За отримання хабара у 650 тисяч гривень затримано арбітражного керуючого підприємства з Олександрії

За отримання хабара у 650 тисяч гривень затримано арбітражного керуючого підприємства з Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

“Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, за оперативного супроводження співробітників УЗЕ в Кіровоградській області ДЗЕ НП України задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди арбітражним керуючим з ліквідації державного підприємства, розташованого у м. Олександрія Кіровоградської області”, - інформує Яна Стекачова прес-секретар військової прокуратури Південного регіону України.

“Досудовим розслідуванням установлено, що за вирішення питання щодо продажу за заниженою ціною майнового комплексу підприємства арбітражний керуючий К. вимагав та одержав від громадянина Б. неправомірну вигоду в сумі 650 тисяч гривень. 25 лютого 2019 року після одержання вказаної суми хабара керуючого затримано в порядку статті 208 Кримінального Процесуального Кодексу України. Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Затриманій особі планується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частини 4 статті 368-4 Кримінального Кодексу України, а також звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування здійснюється СУ ГУНП в Кіровоградській області”, - зазначає прес-секретар.

Нагадаємо що за цією статтею Кримінального Кодексу передбачено покарання позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

0    1496     26.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!