Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщину насувається потужний циклон WERNER

На Кіровоградщину насувається потужний циклон WERNER

На Кіровоградщину насувається потужний циклон WERNER, повідомляють «Олександрійські новини».

«На територію України свій вплив знову поширив потужний циклон, WERNER, який на початку лютого вже навідувався на нашу територію і приносив погіршення погоди. Прорвавши блокаду західного Антициклону, його атмосферні фронти, знову несуть на своїх крилах погіршення погоди. Атмосфера розбурхається, небо заполонять важкі сірі хмари», інформує Кіровоградський обласний центр з гідрометеорології.

«26 лютого на Кіровоградщині в денні години випадатимуть опади переважно у вигляді мокрого снігу, вночі ще утримається погода без істотних опадів. 27 лютого опади ще затримаються над нашою територією та місцями за вікнами пролітатиме невеликий сніг. В останній день зими атмосферні фронти полишать нашу територію, атмосфера втихомириться та встановиться погода без істотних опадів. 

На дорогах області місцями ожеледиця» - додають у центрі погоди.

«Вітер 26 лютого північно-західний з переходом 27 лютого на північний, а 28 лютого на південно-західний, 7-14 м/с, протягом доби 26 лютого та вдень 28 лютого місцями пориви 15-20 м/с. У найближчі три доби температура вночі від +3º тепла до -3º морозу, вдень від 0°до +5º тепла. У перші два дні березня випадатимуть невеликі опади. Температура повітря 1 березня вночі від +4º тепла до -1° морозу, вдень +1…+6º тепла; 2 березня протягом доби від -3º морозу до +2º тепла», зазначають в обласному гідрометеоцентрі.

Фото "Pixabay"


0    578     25.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!