Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії почав працювати ізолятор тимчасового тримання (фото, відео)

В Олександрії почав працювати ізолятор тимчасового тримання (фото, відео)

В Олександрійському міському відділі поліції відкрито ізолятор тимчасового тримання. На відкритті технічні моменти співпраці по оперативному розгляду справ та реагуванню на скоєні правопорушення, обговорив із очільником міськрайонного суду і місцевої прокуратури, міськвідділу очільник поліції Кіровоградщини Роман Козьяков, повідомляють «Олександрійські новини».

«Не потрібно буде витрачати час та долати відстань для транспортування того контингенту, з яким нам доводиться працювати, в інші ІТТ, які знаходяться в інших містах – Знам’янку, Світловодськ і відповідно до міста Кропивницького. Для відновлення роботи ІТТ були витрачені кошти як місцевих бюджетів, так і фінансування було через бюджет Національної поліції»,  - уточнив Роман Козьяков.


«Норми забезпечення осіб, які будуть поміщені в ІТТ, і особового складу, вони відповідають умовам сьогодення. Заарештовані і затримані будуть утримуватись в належних умовах, які відповідають іншим ІТТ, і які діють на території не тільки області, але й України», - прокоментував начальник Олександрійського міського відділу поліції Володимир Хвостов.


Як повідомив Володимир Хвостов, ізолятор починає працювати із сьогоднішнього дня.
0    2170     25.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!