Новини

на попередню сторiнку

Пенсіонерам з Олександрії, як і всієї України проведуть планову індексацію та запровадять додаткові виплати

Пенсіонерам з Олександрії, як і всієї України проведуть планову індексацію та запровадять додаткові виплати

Пенсіонерам з Олександрії, як і всієї України проведуть планову індексацію та запровадять додаткові виплати, повідомляють «Олександрійські новини».

«1 березня Уряд здійснить планову індексація пенсійних виплат згідно Закону України про загальнообов‘язкове пенсійне страхування. Така індексація буде проведена для понад 10,2 млн. пенсіонерів. Індексація здійснюється відповідно до інфляційних процесів 2018 року та зростання рівня заробітної плати в Україні», інформує на сторінці фейсбук Павло Розенко, віце-прем'єр-міністра України.

«В рамках зазначеної індексації з 1 березня за ініціативою Президента України Петро Порошенко запроваджується також додаткові пенсійні виплати пенсіонерам. Виплата буде здійснена тим, хто має великий страховий стаж понад 35 р. чоловіки /30 р. жінки (вихід на пенсію після 2011 року) та 25/20 років (вихід на пенсію до 2011 року) але з причин низької зарплати не отримають проіндексованої виплати згідно Закону. Додаткова виплата буде складати 2400 гривень (два транша: 1200 березень та 1200 квітень). Додатковий ресурс у розмірі 4,4 млрд. гривень був отриманий Пенсійним фондом за рахунок надходжень від розмитнення автомобілей на «єврономерах», - додає Павло Розенко.

Уряд виконав доручення Президента України Петро Порошенко щодо необхідності підвищення рівня життя українських пенсіонерів, зокрема тих у кого був значний страховий стаж але невелика пенсійні виплати через низькі базові зарплати.

Всі зазначені пенсійні виплати будуть здійснені в межах коштів бюджету Пенсійного фонду без збільшення його дефіциту.

Фото та скріншот зі сторінки фейсбук Павла Розенко0    1018     25.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!