Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині у Протопопівській і Червонокам’янській амбулаторіях проведено сеанс телемедицини (фото)

На Олександрійщині у Протопопівській і Червонокам’янській амбулаторіях проведено сеанс телемедицини (фото)

На Олександрійщині у Протопопівській і Червонокам’янській амбулаторіях проведено сеанс телемедицини, повідомляють «Олександрійські новини».

«21 лютого перший заступник голови районної державної адміністрації Коваль Юрій Леонідович та головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Олександрійської районної ради Кіровоградської області» Гірник Олександр Миколайович здійснили виїзд до Протопопівської та Червонокам’янської амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, де було проведено сеанс телемедицини», - інформує Олександрійська районна державна адміністрація.

«Відповідно до реформи сільської медицини, обидві амбулаторії підключені до медичної інформаційної системи «Регіональна інформаційна медична система «МЕДСТАР» та обладнані інтегрованою системою дистанційної діагностики  IDIS, портативною медичною діагностичною системою, що дає змогу передавати електрокардіограми до «Кіровоградського обласного кардіологічного диспансеру». Телеметричний апарат дозволяє зняти наступні обстеження: електрокардіографію, вимірювання артеріального тиску, температуру тіла, зовнішнє дихання, тобто спірометрію, пульсексометрію (насичення киснем крові), аналізатор загального аналізу сечі і цукор крові. Такі параметри автоматично заносяться в телеметричну систему кожного пацієнта. Далі лікар має можливість зайти в систему даного апарату за допомогою комп’ютера та отримати всі зафіксовані параметри хворого.

Після чого лікар надсилає дані обстеження спеціалістам обласного клінічного кардіологічного центру, обласній лікарні та обласному шкірно – венерологічному диспансеру, де працюють висококваліфіковані лікарі: кардіолог, ендокринолог, пульмонолог і дерматовенеролог», - зазначає обласна державна адміністрація

Отже, зважаючи на вище викладене, хворому не потрібно їхати до обласного центру. Пацієнт має змогу, заощаджуючи власний час і кошти, отримувати якісну консультацію від обласного фахівця в даних амбулаторіях загальної практики -  сімейної медицини.

Фото Олександрійської РДА0    2069     22.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!