Новини

на попередню сторiнку

Довіреною особою Зеленського в Олександрії став підлеглий Олександрійської міської ради

Довіреною особою Зеленського в Олександрії став підлеглий Олександрійської міської ради

Довіреною особою кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського в Олександрійському виборчому окрузі № 103 став В’ячеслав Севастяненко, який є керівником комунального позашкільного закладу, повідомляють «Олександрійські новини».

Інформація про це призначення міститься у відкритій інформаційній системі «Вибори Президента України 2019».

В’ячеслав Севастяненко за інформацією офіційного сайту управління освіти, молоді і спорту зазначений як «керівник Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради».

Ця ж інформація підтверджується офіційним сайтом закладу, на якому регулярно, в тому числі на початку лютого 2019 року, оновлюється інформація. Інформацію про діяльність В. Севастяненка, як керівника Будинку творчості, ми отримали також і з інших джерел.

Відповідно до Положення про управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, призначає та звільняє з посади керівників закладів освіти, які належать до комунальної власності міста особисто начальник управління.

Начальник управління є прямо пов’язаною особою із мерією, оскільки він призначається на посаду і звільняється з посади Олександрійським міським головою.


0    2772     22.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!