Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина у трійці найбільш «готівкових» областей України разом із Миколаєвом і Черніговом (інфографіка)

Кіровоградщина у трійці найбільш «готівкових» областей України разом із Миколаєвом і Черніговом (інфографіка)

Найбільш «готівковими» українськими регіонами залишаються Кіровоградська, Миколаївська та Чернігівська області, де в середньому до мережі #cashless, тобто безготівкових платежів, підключається приблизно щомісяця 30 нових точок, повідомляють «Олександрійські новини».

В порівнянні із іншими областями, Кіровоградщина ще залишається територією, де використовується забагато розрахунків готівковими коштами.

Найактивніше мережа безготівкових платежів, за підрахунками спеціалістів державного «ПриватБанку», розвивається в Києві, Дніпропетровській та Харківській областях, Одесі та Львові. У цих регіонах щомісяця до мережі безготівкових платежів підключається від 150 до 200 нових торгових точок.

Всього, за інформацією прес-служби ПриватБанку у Кіровоградській області, в торгово-сервісній мережі Кіровоградщини активно працює майже 4 тисячі POS-терміналів ПриватБанку.

В мережі #cashless ПриватБанку близько 70% приймають платежі банківськими картками, безконтактними картками та смартфонами.

Найчастіше українці оплачують покупки банківськими картками в продуктових магазинах і супермаркетах, на які припадає 48,4% від загального обсягу транзакцій у термінальній мережі банку.

Друге місце за обсягами cashless-оплат посідають магазини одягу, взуття та аксесуарів (10,86%), третє – магазини електроніки та побутової техніки (8,27%).

Активно розплачуються картками в магазинах товарів для дому (7,72%), аптеках (6,57%) і кафе, ресторанах і розважальних центрах (6,57% загального обсягу транзакцій).

З початку 2019 року ПриватБанк збільшив мережу POS-терміналів для приймання безготівкової та безконтактної оплати товарів і послуг на 10% – до 180 тисяч. Основним драйвером розвитку мережі безготівкової оплати став малий бізнес, повідомляють у держбанку.

Щодня через мережу POS-терміналів ПриватБанку власники банківських карток оплачують більше 2 мільйонів покупок.0    1885     22.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!