Новини

на попередню сторiнку

Антимонопольний комітет встановив змову продавців овочів для дітей Олександрії за півмільйона (документ)

Антимонопольний комітет встановив змову продавців овочів для дітей Олександрії за півмільйона (документ)

Адміністративна колегія Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України встановила змову учасників торгів, що пропонували овочі олександрійським школярам за 403,6 тисячі гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Розглядаючи скаргу громадської організації «Центр медіарозслідувань «Прозоро», колегія встановила, що між учасниками є «сталі господарські відносини», а саме «співпраця, взаємозв’язок, телекомунікаційний зв'язок, взаєморозрахунки та фінансова допомога». Ці обставини на думку АМКУ, вказують на узгоджену поведінку з боку ФОП Лєпін В.Л. та ФОП Гончар О.А. при підготовці тендерних пропозицій та відсутність змагання у торгах на закупівлю 25600 кілограмів овочів, фруктів та горіхів очікуваною вартістю 403 600 гривень.

«Погоджена поведінка суб’єктів господарювання (учасників торгів) усуває конкуренцію між ними і, як наслідок, призводить до спотворення конкурентного середовища», - визнає колегія АМКУ.

Антимонопольний комітет також знайшов взаємозв’язок у інших торгах де ці ж підприємці брали участь у 23 торгах. «У всіх 23 торгах прослідковується узгоджена поведінка ФОП Лєпіна В.Л. та ФОП Гончар О.А., а результатом узгоджених дій була перемога у чотирьох торгах», - зазначено у рішенні колегії.

Обох підприємців хоча і визнали винними у антиконкурентних діях, проте наказати не змогли, оскільки вони вже закрили свою діяльність і офіційно не є комерсантами і таким чином, постачальниками продуктів для олександрійського управління освіти, молоді та спорту.


0    1851     22.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!