Новини

на попередню сторiнку

Ветерани-авіатори з Олександрії сьогодні розкажуть про маловідомі сторінки історії авіабази Нацгвардії (фото)

Ветерани-авіатори з Олександрії сьогодні розкажуть про маловідомі сторінки історії авіабази Нацгвардії (фото)

Ветерани-авіатори з Олександрії сьогодні, 21 лютого, розкажуть про маловідомі сторінки історії авіаційного підрозділу Національної гвардії у сьогоднішньому ефірі телеканалу «Вітер», повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми поспілкувались із ветеранами-авіаторами. Вони надзвичайно цікаві люди. Відчувається, що мають величезний життєвий досвід. Розповідають про ті випробовування, що пройшли із посмішкою, трохи іронізуючи. Проте зрозуміло, що це так сприймається сьогодні. Плюс є елемент мужності, присутність сили духу, яка далеко не в кожного є. Насправді, поруч з нами, живуть справжні герої, люди, які можуть підняти у небо складні літальні апарати, змусити їх виконувати найнеймовірніші речі і рятувати людські життя, захищати Батьківщину від агресорів. 

Ми також запитали у них, що таке небо і що таке авіація для них і яка це частина життя? Відповіді і подробиці про це у нашій новій програмі, спеціальний випуск якої присвячений олександрійським авіаторам», - розповів автор програми, журналіст Віктор Голобородько.


Нагадаємо, що з 1 лютого на 32 ефірному каналі та у кабельних мережах міста Олександрії і міста Кропивницький, транслює новини новий телеканал «Вітер». Новини транслюються щодня, крім вихідних о 20.00, 21.00, 22.00.

Авторська програма «Олександрія - сьогодні» виходить в ефір щочетверга, о 20.15. Вже вийшло декілька випусків, в яких журналісти розповіли про хореографічний колектив, майстра-різьбяра та поспілкувались із ветеранами Афганської війни.

На фото - запис програми у світлиці військової частини

0    1986     21.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!