Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відзначили 75 років створення унікального авіаційного підрозділу України

В Олександрії відзначили 75 років створення унікального авіаційного підрозділу України

Військова частина Олександрії 21 лютого відзначила своє 75-річчя. На свято прибули представники командування Національної гвардії України, керівники обласної поліції, військкомату, МНС, СБУ , Третього полку спецпризначення з Кропивницького, повідомляють «Олександрійські новини». Командування вручило гвардійцям нагороди, а представники влади – подарунки для розвитку частини. 

Урочистим маршем гвардійців розпочалося святкування дня народження військової частини 2269 в Олександрії. На плацу зібралися гості та ветерани авіаційної бази. Вони згадали початок формування гвардійського полку у роки Другої світової війни. 

«У 1944 році у місті Клин був сформований важкбомбардувальний полк на самольотах ТБ-3, після цього полк міняв своє місце базування, і в 1957 році начався відлік авіації на олександрійській землі», - згадав заступник командира військової частини 2269 Юрій Криндач.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували авіатори своїх товаришів, які загинули на службі протягом 75 років існування частини.

Продовжили відзначення ювілею у залі палацу культури «Світлопільський». Заступник командувача Нацгвардії України згадав сторінки історії військової частини. Генерал спеціально прилетів привітати гвардійців Олександрії.

«Від імені військової ради Національної гвардії України прийміть найкращі побажання з нагоди ювілею, 75-ої річниці з Дня створення військової частини. Окремо хочу звернутися до ветеранів і подякувати, що вони свій досвід, свою науку з честю, з гордістю, з розумінням передають молодшому поколінню», - зазначив на офіційній частині заходу Микола Балан, заступник командувача Національної гвардії України 

Генерал вручив олександрійським гвардійцям та ветеранам частини почесні грамоти Національної гвардії України, нагрудний знак «За доблесну службу». Два старших лейтенанти та полковник отримали підвищення льотної кваліфікації.

Представники влади вручили військовим кілька сертифікатів на різні суми для потреб частини. Почесні гості натомість отримали ювілейні медалі на згадку від нацгвардійців.

Фото військової частини 2269 НГУ.

0    2172     21.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!