Новини

на попередню сторiнку

В онкологічному диспансері в Олександрії встановили операційний стіл вартістю півмільйона (фото, відео)

В онкологічному диспансері в Олександрії встановили операційний стіл вартістю півмільйона (фото, відео)

В онкологічному диспансері в Олександрії встановили сучасний операційний стіл, який замінив попередника, на якому оперували з середини минулого століття, повідомляють «Олександрійські новини».

Технічну документацію на нове придбання передав головному лікарю закладу народний депутат України Анатолій Кузьменко.  Фотозвіт про подію можна подивтись за посиланням тут.

Операційний стіл нового зразка – це високотехнологічне медичне обладнання німецького виробництва. Стіл багатофункціональний, змінює своє положення натисненням кількох клавіш на пульті керування і може використовуватись для операцій практично на будь-якій частині тіла. Він встановлений разом із новим наркозним апаратом.

Вартість новинки – 401 тисяча гривень. Із цієї суми 13 тисяч – кошти обласного бюджету. Більша частина грошей для придбання виділена з фонду соціально-економічного розвитку.

Всього, до фонду соціально-економічного розвитку на Олександрійський округ надійшло майже 75 мільйонів гривень. Із цього фонду і були виділені кошти на придбання обладнання, поінформував народний депутат України Анатолій Кузьменко.


Головний лікар комунального закладу «Олександрійський онкологічний диспансер» Володимир Хірса, зазначив, що на цьому столі можуть проводитися операції на органах черевної порожнини, на органах малого тазу, прямої кишки, кінцівках, голові, шиї. 

Стіл має багато спеціальних пристосувань. «Вони дозволяють зручно знаходитися пацієнту і зручно хірургу оперувати. Є тут акумулятор для живлення. Він автономний. Якщо акумулятор сідає, він підзаряджається так, як наш смартфон - в розетку включив, підзарядили, і він працює далі", - розповів про новинку В.Хірса. 


Щороку на операційному столі в Олександрійському онкологічному диспансері проводять на різних органах тіла до 400 операцій.

Лікувальний заклад обслуговує увесь Олександрійський госпітальний округ – Олександрію, Світловодськ та 4 райони області.


0    2181     21.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!