Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська окружна комісія почала свою роботу із складання присяги 24 членами комісії (фото)

Олександрійська окружна комісія почала свою роботу із складання присяги 24 членами комісії (фото)

24 члени Окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 103, вчора ввечері, 20 лютого, склали присягу на першому засіданні ОВК, повідомляють «Олександрійські новини».

Всього із 35 членів комісії, які призначені Центральною виборчою комісією за квотами кандидатів у Президенти України, вісім вже вибуло. «Вони з інших регіонів - Житомир, Київ, Кривий Ріг. Але це не є проблемою, адже для кворуму потрібно 24 члена комісії, які у нас є», - повідомила на першому засіданні комісії голова окружкому.

Члени комісії склали присягу і підписали її текст на першому засіданні комісії. Детальніше фото з засідання можна переглянути тут.

Нагадаємо, що «Олександрійські новини» повідомляли про те, що Центральна виборча комісія ухвалила постанову, в якій визначила склад окружної виборчої комісії з виборів Президента України по територіальному виборчому округу № 103. ТВО включає: місто Олександрію, Долинський, Олександрійський, Петрівський, Устинівський райони.

Нагадаємо, що у відповідності до законодавства, перше засідання окружної виборчої комісії з виборів Президента України має розпочатись із складання присяги не менше, ніж двома третинами від складу комісії.


Складання присяги членами ОВК

0    1193     21.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!