Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії Героїв Небесної Сотні вшанували фестивалем патріотичної пісні «Червона калина» (відео)

В Олександрії Героїв Небесної Сотні вшанували фестивалем патріотичної пісні «Червона калина» (відео)

В Олександрії Героїв Небесної Сотні вшанували фестивалем патріотичної пісні «Червона калина», який відбувся в Олександрійському районному будинку культури, повідомляють «Олександрійські новини».

Фестиваль-конкурс проводиться вп’яте. На ньому представлено 28 художніх номерів від 20 закладів освіти Олександрійського району. Участь у фестивалі взяли солісти, дуети та колективи. Діти співали народні та авторські пісні про українські традиції і символи, про мир та війну, сім’ю та любов до батьківщини.

«Так складається традиційно, що проведення конкурсу співпадає із Днем пам’яті героїв небесної сотні. Тому сьогодні представлені номери пов’язані із нашими традиціями і з нашою сучасністю», - розповіла Наталя Шкідін, методист «Олександрійського районного центру із обслуговування закладів освіти».


Учениця 5 класу Новопразького НВО Ілона Шикало розповіла, що вона хоче підкреслити свою пошану тим, хто захищає рідну країну, як військовий.

Я у складі колективу виступаю, ми будемо співати пісню про життя, як буде син іти в армію. Ідея пісні, щоб показати людям, що треба шанувати людей, які ідуть в армію.


Один з учасників заходу, учень 6 класу Протопопівської школи, Віктор Шевельов говорить, що у репертуарі його колективу - пісні про мир: «Наш колектив буде співати пісню «Хай буде мир». Ми будемо співати про війну, про те, що там не падають зорі, тому що не здійснюються бажання людей, що вони загадують тільки одне бажання, щоб не було ніколи війни». 


Учениця Ізмайлівської школи Наталя Щербина поділилась тим, про що пісня, з якою вона виступає на конкурсі.0    1139     20.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!