Новини

на попередню сторiнку

Екс-заступника начальника міськвідділу міліції затримали за хабар в Олександрії (фото)

Екс-заступника начальника міськвідділу міліції затримали за хабар в Олександрії (фото)

Екс-заступника начальника міськвідділу міліції, якого звинувачували у «кришуванні» наркобізнесу, затримали за хабар в Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

Подробиць події наразі мало. Відомо, що на затриманого одягли кайданки на одній з автозаправних станцій міста, де імовірно, він і намагався передати гроші.

За інформацією поінформованого джерела, з яким спілкувались журналісти «Олександрійських новин», справа пов’язана із нещодавнім затриманням заступника керівника кадрової служби. Цей заступник керівника був свого часу безпосереднім підлеглим затриманого і теж обіймав одну з керівних  посад у міськвідділі.

Саме тому, ініціатор «вирішення» справи намагався порятувати від відповідальності екс-колегу, можливо побоюючись наслідків як для себе так і для колишнього колеги.

Сам фігурант історії відомий тим, що став свого часу героєм журналістського розслідування, де його звинувачували у «кришуванні» наркобізнесу. Відповідні свідчення давали учасники схеми, проте екс-міліціянт зміг піти у відставку.

Нагадаємо, що відповідно до Кримінального кодексу України, пропозиція у наданні хабаря службовій особі карається позбавленням волі від 4 до 10 років.


Фото з місця події
0    2423     20.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!