Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці можуть написати листа або зателефонувати про випадки корупції у Державній службі надзвичайних ситуацій

Олександрійці можуть написати листа або зателефонувати про випадки корупції у Державній службі надзвичайних ситуацій

Олександрійці можуть написати листа або зателефонувати про випадки корупції у Державній службі надзвичайних ситуацій, повідомляють «Олександрійські новини».

«Якщо ви стали свідком неправомірних дій співробітників У ДСНС Кіровоградщини, телефонуйте до сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області», - інформує прес-служба У ДСНС.

«Сектор створений з метою забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов'язаних з виконанням їх службових обов'язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів, спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об'єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них» - зазначають у прес-службі.

Про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб Управління ДСНС, ви можете повідомити письмово за адресою: 25015 м. Кропивницький, вул. Шевченка, 3, а також за робочим телефоном сектора з питань запобігання та виявлення корупції У ДСНС України у Кіровоградській області: (0522) 22-05-42, а також телефоном довіри (0522) 22-98-52 та на «гарячу лінію» (0522) 22-06-85.

Фото "Pixabay"


0    1095     19.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!