Новини

на попередню сторiнку

У березні і квітні є сприятливі дні для одруження, які олександрійцям рекомендує нумеролог

У березні і квітні є сприятливі дні для одруження, які олександрійцям рекомендує нумеролог

Олександрійцям стало відомо коли з точки зору ну мерології краще одружуватись, а коли ні, повідомляють «Олександрійські новини».

«Тенденція одружуватися у так звані символічні дати, у яких збігається кілька цифр, є розповсюдженою на території всієї країни, і наша область у цьому випадку не є виключенням. Якщо згадати останні події, всі пам’ятають весільний ажіотаж 18 серпня минулого року. Тоді на Кіровоградщині одружилися 59 пар», - говорить керівник обласної юстиції Вадим Гуцул, якого цитує прес-служба Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Прес-служба цитує коментар нумеролога Тетяни Юдіної щодо того, як дата весілля може вплинути на подружнє життя пари. «Цифри й справді мають значення під час прийняття важливих рішень у житті кожної людини. Йдеться не тільки про початок сімейного життя, а й, наприклад, про укладання договорів у бізнес-сфері. Якщо ж говорити суто про особисті стосунки, їх розвиток залежить не тільки від дати реєстрації шлюбу, а й зокрема від розміщення планет», – розповіла нумеролог.

Проаналізувала Тетяна Юдіна також і конкретні дати 2019 року, під час яких традиційно очікується весільний бум. 

«9 вересня, попри «магічність» дати, одружуватися аж ніяк не бажано. Якщо все-таки і наважитесь це зробити, вступайте до шлюбу виключно до 11 ранку. У протилежному випадку все розпочате в цей день не матиме свого логічного продовження. Якщо дивитися на місячний календар, 19 вересня реєструвати стосунки можна, адже негативних впливів у цей день немає», – відзначила нумеролог. 

За словами Тетяни Юдіної, ключову роль також відіграє розміщення планет. «Якщо говорити про найближчі періоди, сприятливим днем для одруження є, наприклад, кінець і початок березня, тобто 1 і 30 число. Також шлюби добре укладати в першій половині квітня. Оптимально, зокрема, це робити 2, 9, 11 число. У травні позитивними для одруження є 7,11, 17 і 25 число. У червні – 1, 5, 8 і 13 число. А ось у серпні сприятливою є друга середина місяця, зокрема 14, 17, 21 і 22 число», – резюмувала Тетяна Юдіна й додала, що потрібно також зважати на такі ключові фактори, як індивідуальні періоди кожної людини, а також дату знайомства пари. Про останній момент, до речі, дуже часто забувають. А ось робити цього не варто, оскільки саме момент зустрічі слід вважати стартовою точкою у стосунках закоханих.


0    1022     19.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!