Новини

на попередню сторiнку

Юні спортсмени змагались за перемоги в октагоні на чемпіонаті Кіровоградщини зі змішаних єдиноборств ММА (відео і фото)

Юні спортсмени змагались за перемоги в октагоні на чемпіонаті Кіровоградщини зі змішаних єдиноборств ММА (відео і фото)

Юні спортсмени змагались за перемоги в октагоні на чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА, який відбувся у місті Знам’янка, повідомляють «Олександрійські новини».

Змагання мають статус відкритого чемпіонату області, який проводиться вдруге на честь вихованця знам’янського клубу, дворазового чемпіону світу з бойового джіу-джитсу, переможця міжнародних змагань з самбо, Влада Ільїна.

Для олександрійських спортсменів це не перше змагання у цьому різновиді спорту, але вони сподіваються, що незабаром зможуть провести і власні, олександрійські змагання, які теж долучать чимало любителів цього виду спорту.

Про участь олександрійців у змаганнях розповів Дмитро Лунін, інструктор спортивного клубу «SportMax».


Олексій Слуцький, організатор чемпіонату, керівник обласного підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА розповів про особливості проведення змагань та про їхню мету.


Олександрійські спортсмени на цьому чемпіонаті завоювали 3 перших, 4 других, 7 третіх та одне – четверте місце.

За меценатську допомогу щодо забезпечення спортсменів для участі у змаганнях, олександрійські спортсмени та їх тренери вдячні приватному сільськогосподарському підприємству «Зарічне» і його керівнику Андрію Миколайовичу Давидовському.

Наступне змагання зі змішаних єдиноборств ММА відбудуться в Олександрії, орієнтовно в кінці лютого. Це будуть перші змагання в октагоні в Олександрії.


0    1340     18.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!