Новини

на попередню сторiнку

Ветерани війни в Афганістані, розповіли про неофіційну сторону війни журналістам з Олександрії

Ветерани війни в Афганістані, розповіли про неофіційну сторону війни журналістам з Олександрії

Олександрійські ветерани Афгану Віктор Гуртовий, Валентин Кондрескул та Володимир Григоренко розповіли олександрійським журналістам про те, якою була війна в Афганістані без парадних хронік та офіційних виступів. На ній, як виявилось, було місце і героїзму, і інтуїції, і вірі у свої сили, і інші якості, які допомагали вижити у пустельних та гористих місцевостях далекої південної країни, повідомляють "Олександрійські новини".

"Коли ми готували сюжет, нам самим було дуже цікаво слухати розповіді наших героїв. Вони - звичайні на перший погляд люди, пережили те, про що нам, людям мирної Олександрії, навіть уявити неможливо. Це тяжкі і криваві рани на душі людей.

Відчувалсь біль, але відчувалось і полегшення, коли вони про це говорили, згадували. У одного з них, в один момент навернулись на очі слози. Ми говоримо про сильних і мужніх чоловіків, які пройшли складні випробовування на міцність. Але такі емоції говорять самі за себе. Це дуже хвилююча розповідь і правдива", - розповів автор сюжету, журналіст Віктор Голобородько.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


0    2152     15.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!