Новини

на попередню сторiнку

Ветерани Афганської війни з Олександрії стали героями нового спецвипуску програми «Олександрія-сьогодні» (відео)

Ветерани Афганської війни з Олександрії стали героями нового спецвипуску програми «Олександрія-сьогодні» (відео)

Три ветерани Афганської війни з Олександрії, стали героями телепрограми «Олександрія-сьогодні», яка запланована до випуску у ефір сьогодні, 14 лютого, повідомляють «Олександрійські новини»

Олександр Петренко, Олександр Рижов та Валентин Кондрескул розкажуть, що вони бачили в далекій афганській землі і як виконували свій військовий обов'язок. Крім фронтових буднів та розповідей про трагічні сторінки життя, розповідь буде і про найсвітліше, що зігрівало серце тих, хто мав виконувати присягу і далеко за межами рідної домівки.

Нижче можна переглянути тізер випуску програми, де про далеку вже війну, яка завершилась тридцять років тому, розповідають її безпосередні учасники.

Більше можна побачити о 20.15 на телеканалі «Вітер» у спеціальному випуску програми «Олександрія- сьогодні», присвяченому дню виводу військ з Афганістану.


Нагадаємо, що з 1 лютого на 32 ефірному каналі та у кабельних мережах міста Олександрії і міста Кропивницький, транслює новини новий телеканал «Вітер». Новини транслюються щодня, крім вихідних о 20.00, 21.00, 22.00.

Щотижня, у четвер, о 20.15 – трансляція випуску програми «Олександрія-сьогодні»- актуальні інтерв'ю, цікаві зустрічі із людьми на важливі теми.


0    2130     14.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!