Новини

на попередню сторiнку

Телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» з Олександрії переходить від виключно кабельного мовлення, до створення ефірних програм

Телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» з Олександрії переходить від виключно кабельного мовлення, до створення ефірних програм

Олександрійська телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД» подала заяву до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо закриття ліцензії на мовлення тільки у власній кабельній мережі. Нацрада сьогодні, 14 лютого, розглянула це питання і ухвалила відповідне рішення, повідомляють «Олександрійські новини».

«Це важливий крок уперед. Тепер ми можемо нарешті, після багатьох років підготовки, перейти на новий рівень, а не тільки показувати телесюжети в кабельній мережі», - прокоментував рішення редактор ТРК «Контакт-ЛТД» Віктор Голобородько.

«Сьогоднішнє рішення Нацради завершує етап роботи виключно кабельного мовника. Починається етап створення нового ефірного мовника Олександрії, що працює і для кабельних мереж також. Якби не допомога колег з Кропивницького вийти на такий рівень нам було б неможливо. Ми тісно співпрацюємо із нашими колегами з ТРК «Вітер» вже з літа минулого року. Постійно виходили блоки новин з олександрійськими сюжетами. З 1 лютого 2019 року, випуски новин щодня транслюються в ефірі на 32 каналі в Олександрії і Кропивницькому.

Телесюжети з Олександрії у новинах каналу о 20.00, 21.00, 22.00. Тому тепер можна дивитись новини про Олександрію і сюжети про місто і його життя, не тільки в Олександрії, але й в обласному центрі і тричі на день.

Щочетверга йде в ефір і наша велика авторська, 45-хвилинна програма «Олександрія-сьогодні». У перспективі є бажання постійно робити ще мінімум дві авторські програми теж на олександрійському матеріалі», - повідомив редактор телекомпанії.

Ті, хто має бажання дивитися програми олександрійських журналістів у кабельній мережі, можуть побачити мовлення каналу «Вітер» у мережі ТРК «Контакт», ТРК «КТМ», провайдера «Шторм».

«Значно змінили зміст програм, їх якість, відбір тем. Вони компактні, цікавіші і їх можуть побачити тепер не тільки у кабельній мережі, але й в ефірному мовленні і в Олександрії, і в обласному центрі. Це – важлива перевага для глядачів, адже важливо не просто створювати новини, а намагатись, щоб про події дізнавались колеги з області, щоб телебачення ставало каналом зв'язку між людьми і журналістами, а не зачинялось у олександрійському внутрішньому «котлі».

Для мене особисто, і для нашого колективу, це - звільнення від штучних, хоча і законних обмежень, які тривалий час стримували розвиток телестудії.

Сподіваюсь, що програми будуть цікавішими, а теми для них будуть постійно підказувати нам глядачі», - прокоментував редактор ТРК «Контакт-ЛТД» Віктор Голобородько.

0    1854     14.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!