Новини

на попередню сторiнку

Скасовані судом тарифи на житло в Олександрії стали темою телесюжету каналу «Вітер»

Скасовані судом тарифи на житло в Олександрії стали темою телесюжету каналу «Вітер»

Рішення суду апеляційної інстанції щодо тарифів на житло в Олександрії прокоментував кандидат юридичних наук, адвокат Валерій Шаповал. Він є експертом у телесюжеті каналу «Вітер», що сьогодні виходить у телевізійних новинах, повідомляють «Олександрійські новини».

«Ми шукали нейтрального, незалежного і незаангажованого експерта, який має і теоретичні і практичні знання. Нам вдалось поспілкуватись із Валерієм Шаповалом, який є завідувачем кафедри теорії, історії держави та права Кременчуцького Національного університету і одночасно практикуючим адвокатом. Крім того, ця людина має дисертаційну роботу з питань місцевого самоврядування. Тому коли він погодився проаналізувати рішення суду, ми його одразу запитали щодо наслідків. Тобто чи можуть повернути собі гроші олександрійці за незаконні тарифи?», - прокоментував автор телесюжету журналіст Віктор Голобородько.

«Звісно ми намагались почути не тільки позивачів, але й іншу сторону - комунального монополіста. Що з того вийшло - можете самі побачити у ефірі. Трансляція сюжету як завжди – у кабельній мережі та на ефірному каналі», - повідомив журналіст.

Нагадаємо, що з 1 лютого на 32 ефірному каналі та у кабельних мережах міста Олександрії і міста Кропивницький, транслює новини новий телеканал «Вітер». Новини транслюються щодня, крім вихідних о 20.00, 21.00, 22.00.


0    1425     13.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!