Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому суд направив у психіатричний заклад матір, яка вбила свою 12 річну дочку (фото)

У Кропивницькому суд направив у психіатричний заклад  матір, яка вбила свою 12 річну дочку (фото)

У Кропивницькому суд направив у психіатричний заклад  матір, яка вбила свою 12 річну дочку, повідомляють "Олександрійські новини".

“13 лютого 2019 року у Кіровському районному суді відбулося фінальне судове засідання у справі 36-річної кропивничанки, яка підозрювалась у вбивстві своєї неповнолітньої дитини", - інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

“Суд прийняв до уваги доводи сторони обвинувачення та задовольнив клопотання прокуратури про застосування щодо жінки примусових заходів медичного характеру (п.2, п.4 ч. 2 ст. 115 КК України – умисне убивство)”, - додає прес-служба.

“Судові слухання у справі тривали понад 9 місяців. Дослідивши всі обставини суд дослухався до доводів прокуратури щодо наявності достатньої кількості доказів по справі та ухвалив рішення про застосування до жінки примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом. Наразі рішення суду законної сили не набрало і може бути оскаржено в апеляційній інстанції протягом 30 днів. До набрання ухвали законної сили жінка продовжуватиме перебувати в стінах Кіровоградської психіатричної лікарні”, - уточнює прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Фото з сайту "dozor.kr.ua", та фейсбук сторінки телеканалу "UA:Кропивницький"


0    1299     13.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!