Новини

на попередню сторiнку

Танцівниці з Олександрії стали володарками 11 нагород на міжнародному фестивалі "Східний Експрес" (фото)

Танцівниці з Олександрії стали володарками 11 нагород на міжнародному фестивалі

Танцівниці з Олександрії стали володарками 11 нагород на міжнародному фестивалі "Східний Експрес", повідомляють "Олександрійські новини".  

Представниці олександрійського клубу східного танцю "Нурія" стали стали учасниками міжнародного фестивалю виконавців східних, індійських і циганських танців "Східний Експрес", повідомляє на своїй сторінці фейсбук керівник клубу східного танцю "Нурія"  Светлана Богданович.

"У фестивалі, який відбувся 9 лютого у місті Київ, взяли участь танцівниці з різних куточків України: Дніпровської, Луганської, Хмельницької, Вінницької, Чернігівської, Донецької, Київської, Одеської та Кіровоградської. Журі оцінювало близько 500 номерів у різних танцювальних програмах. Конкурс проходив на двох танцювальних майданчиках - такий був масштабний фестиваль ", - розповіла керівник клубу “Нурія” журналістам “Олександрійських новин”.

Крім українських суддів, серед яких була і Світлана Богданович, виступи учасниць оцінювали також запрошені зіркові гості з Молдови та Єгипту. 

Кіровоградську область представляв олександрійський клуб східного танцю "Нурія". За перемогу змагалися танцівниці у категорії "Дорослі". Усі 11 танцювальних номерів, які олександрійки представили на конкурсі, вибороли призові місця. Дівчата стала переможцями та призерами: Людмила Ванюшина (1-е місце у програмі "Ракс-ель-шарки", 2-е місце у програмі "Хвилина слави"); Яна Кубасова (1-е місце у програмі "Хвилина слави" та 1-е місце у програмі "Табла-соло"); Тетяна Падалиця (два 1-х місця у програмах "Єгипетський фольклор" і "Неєгипетский фольклор"); Софія Сінчилова (2-е місце у програмі "Ракс-ель-шарки"); Ірина Дьяченко (1-е місце у програмах "Табла-соло" і "Естрадна пісня").

Також ще дві перемоги у програмі "Сеньоріни Ракс-ель-шарки" дівчатам принесли тріо та груповий номер.

Нагородили олександрійських танцівниць КСТ "Нурія" дипломами, медалями та оригінальною статуеткою у формі серця. Також талановиті олександрійки отримали у подарунок три сертифікати на безкоштовну участь у фестивалях.

Фото з фейсбук сторінки Светлани Богданович

0    1133     12.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!