Новини

на попередню сторiнку

У апеляційному суді суворіше покарали вбивцю з Олександрії, який позбавив життя однорічну дитину

У апеляційному суді суворіше покарали вбивцю з Олександрії, який позбавив життя однорічну дитину

У апеляційний суді суворіше покарали вбивцю з Олександрії, який позбавив життя однорічну дитину, повідомляють «Олександрійські новини».

«Кропивницький апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та призначив 37-річному чоловікові, який позбавив життя однорічну дитину своєї знайомої, суворіше покарання – 15 років позбавлення волі», - інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

«Вироком суду першої інстанції за вбивство дитини чоловіка було засуджено до 12 років позбавлення волі. Не погоджуючись з таким рішенням суду, зважаючи на м’якість призначеного покарання прокуратура оскаржила рішення суду в апеляційній інстанції. Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора Кропивницький апеляційний суд призначив обвинуваченому суворіше покарання. За умисне убивство малолітньої дитини чоловік проведе за ґратами 15 років», - зазначає прес-служба.

Нагадаємо, подія трапилася влітку 2015 року в місті Олександрія. Засуджений прийшов до своєї доброї знайомої, яка виховувала двох дітей - трьох та одного років. Найменша донька не засинала і капризувала. Чоловік вирішив допомогти її матері вкласти дитину спати. Однак, дитина кричала ще дужче. Тоді чоловік вирішив, що у дитину вселився біс та почав його проганяти обливаючи дитину холодною водою. Коли це не допомогло, розлючений чоловік почав наносити дитині численні удари руками та ногами. Від отриманих травм дівчинка померла на місці.  


0    1268     12.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!