Новини

на попередню сторiнку

Служба безпеки гарантує конфіденційність повідомлень про провокаторів на релігійному ґрунті на Кіровоградщині

Служба безпеки гарантує конфіденційність повідомлень про провокаторів на релігійному ґрунті на Кіровоградщині

Служба безпеки пропонує конфіденційно повідомляти про провокаторів на релігійному ґрунті, повідомляють «Олександрійські новини».

У тексті звернення до жителів Кіровоградської області повідомляється про те, що конфіденційність щодо інформаторів гарантована. Також Служба безпеки повідомляє телефони, на які можна подзвонити і повідомити про спроби розпалювати ворожнечу між людьми на міжконфесійному ґрунті.

«Шановні мешканці Кіровоградщини! З урахуванням резонансних подій навколо Храму Успіння Пресвятої Богородиці, Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів.

Внутрішні протиріччя на релігійному підґрунті активно використовуються спецслужбами країни-агресора та негативно впливають на імідж нашої країни на світовій арені. Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії, може стати приводом для дестабілізації ситуації всередині держави та провокування соціальної напруги у суспільстві.

Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає вірян регіону не піддаватись провокаціям з боку організаторів масових акцій подібного характеру, бути мудрими, блокувати спроби сіяти розбрат у суспільстві і про подібні спроби повідомляти СБ України!

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до обласного Управління СБ України, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства.

Конфіденційність гарантуємо», - зазначається у повідомленні СБУ.


0    2045     08.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!