Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині поліцейські викрили підпільну автозаправку з 2 тоннами нафтопродуктів (фото)

На Кіровоградщині поліцейські викрили підпільну автозаправку з 2 тоннами нафтопродуктів (фото)

На Кіровоградщині поліцейські викрили підпільну автозаправку, повідомляють "Олександрійські новини".

Працівники Олександрівського відділення поліції за процесуального керівництва Знам’янської місцевої прокуратури викрили у вчиненні кримінального правопорушення 46-річного жителя селища Олександрівка”, - інформує Олександрівське відділення Знам’янського відділу поліції Кіровоградської області.

“У ході розслідування було встановлено, що чоловік налагодив діяльність з оптової та роздрібної торгівлі нафтопродуктами на території приватного домоволодіння, розташованого у зоні житлової забудови. Своїми діями громадянин поставив під загрозу життя та здоров’я власної родини та мешканців сусідніх будинків. 

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання особи було виявлено та вилучено близько 2 тонн нафтопродуктів, ємності для їх зберігання та автозаправне обладнання” - зазначають поліцейські.

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за статтею 273, про порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах Кримінального кодексу України, триває. Особі загрожує покарання – до 3 років позбавлення волі.

Фото Олександрівського відділення Знам’янського відділу поліції Кіровоградської області.
0    1592     08.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!