Новини

на попередню сторiнку

Громадські організації Олександрії підписали Меморандум, щодо підтримки «команди Порошенка»

Громадські організації Олександрії підписали Меморандум, щодо підтримки «команди Порошенка»

Громадські організації Олександрії виступили ініціаторами створення громадського руху на підтримку «Команди Порошенка». Про це вони офіційно оголосили сьогодні, 8 лютого, під час підписання Меморандуму, повідомляють «Олександрійські новини».

Кожен із учасників заходу виклав свою точку зору на те, чому вони вирішили підтримати діючого Президента. В основному звертали увагу на те, що є чимало дезінформації про діяльність Президента та влади вцілому, яка не дає можливість громадянам об’єктивно оцінити ситуацію в країні та регіоні.

До ініціативної групи із підтримки долучилась керівник відомої в місті та районі волонтерської організації Світлана Пальчук, голова ГО «Союз солдатських матерів та дружин військовослужбовців». «Вибори Президента нашу особисто організацію турбують, тому що ми займаємося військовослужбовцями, їхніми родинами, всім, що стосується нашого війська. Коли Президент отримав нашу країну, то війська у нас як такого не було і завдяки йому і його у команді ми зараз маємо сильну армію», - зазначила С.Пальчук.


Підтримку висловив Олексій Чиж, голова громадської організації «Сильна Олександрійщина» і ГО «Всеукраїнське об’єднання пауерліфтерів»: «Завдяки людям, які представляють команду Президента в нашому регіоні, наша організація за 5 років провела 20 чемпіонатів області, провела 7 чемпіонатів національного рівня, встановила 3 національних рекорди України. Тому я вважаю логічним підтримати Президента України, його команду та стати частиною цієї команди».


Підтримати Петра Порошенка зголосилася молодіжна організація Олександрійського району, яка займається вивченням рідного краю та профорієнтацією школярів. «Наші діти мали можливість краще дізнатися про рідний край, про всю Україну, участь у наших проектах є безкоштовною для школярів району та області. Якщо підтримує Петро Олексійович, його команда молодь, то і молоді логічно підтримати цю команду і стати її представниками», - зазначила Світлана Михайленко, голова громадської організації «Молодіжний табір «Патріот»


Керівники громадських організацій засвідчили свою підтримку підписами під Меморандумом. До них приєдналися присутні на зустрічі активісти. Передати Президенту Меморандум про підтримку доручили народному депутату України Анатолію Кузьменку. «Громадська організація – це український народ, це та частина українського народу, яка знаходиться поза політикою, але хоче приймати участь у житті нашої держави, це дуже позитивно, і це позитивно з тієї сторони, що ми йдемо знизу, від народу, рекомендуємо політикам, що потрібно зробити», - прокоментував цю ініціативу народний депутат України Анатолій Кузьменко.


Меморандум про підтримку Петра Порошенка підписали на зустрічі 65 людей. Приєднатися до його команди бажаючі зможуть в місцевому штабі президентської партії, що як було оголошено під час підписання Меморандуму буде працювати на першому поверсі колишнього готелю «Шахтар» по проспекту Соборному.0    2549     08.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!