Новини

на попередню сторiнку

На телеканалі «Вітер» сьогодні презентують нову програму «Олександрія-сьогодні»

На телеканалі «Вітер» сьогодні презентують нову програму «Олександрія-сьогодні»

Сьогодні, на телеканалі «Вітер» о 20.15 можна побачити перший випуск програми «Олександрія-сьогодні», створений творчим колективом олександрійських журналістів та колег із Кропивницького, повідомляють «Олександрійські новини».

«В новинах не можна розповісти про унікальні речі, про те, що потребує не секундної розповіді у телесюжеті, а розгорнутого інтерв’ю. Такі програми дають можливість зрозуміти подію чи побачити людину вцілому, а не тільки один зріз його діяльності, один факт.

У першій програмі нашими спікерами є Наталія Козинець і Дмитро Кудря. Це талановиті люди, які мають непересічні здобутки в культурному житті краю. Наталя Козинець – керівник колективу, «Авантюрин», який нещодавно здобув першим у районі звання «зразковий».

Дмитро Кудря представив на минулому тижні унікальну колекцію моделей автівок із деревини. Вони виглядають як справжні шедеври, як мистецькі речі, а не традиційне декоративно-прикладне мистецтво. Обидва автори роблять свою справу з любов’ю, вони дуже цікаві як професіонали своєї справи, і як особистості. От саме про їх життя, про таємниці творчості, ми і будемо говорити у програмі», - розповів один із авторів, журналіст Віктор Голобородько.

Нагадаємо, що з 1 лютого на 32 ефірному каналі та у кабельних мережах міста Олександрії і міста Кропивницький, транслює новини новий телеканал «Вітер».

Новини транслюються щодня, крім вихідних (субота та неділя) о 20.00, 21.00, 22.00.

0    917     07.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!