Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії встановили ангіограф для дослідження судин за 13 мільйонів гривень (фото)

В Олександрії встановили ангіограф для дослідження судин за 13 мільйонів гривень (фото)

В Олександрії, в міській лікарні № 1 встановлено ангіограф - спеціальний прилад який дозволить проводити точну діагности судин, повідомляють «Олександрійські новини».

Встановлене обладнання незабаром почне працювати для олександрійців, як тільки лікар підтвердить свою кваліфікацію ,щодо можливості роботи з цим приладом.

З обласного бюджету на встановлення ангіографу витратили більше 7 мільйонів гривень, а з державного – більше 5, повідомив під час огляду встановленого обладнання голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. 

«Встановленням ангіографу ми створюємо такий своєрідний кардіопростір, фактично в області тепер діятиме два таких потужних центри - у Кропивницькому, і тепер в Олександрії», - зазначив С. Кузьменко.

З міського бюджету додали 634 тисяч на ремонт та реконструкцію палат, де тепер розміщено ангіограф. Встановлено рeнтгeнозахисні двері, блок безперебійного живлення, проведено ремонт самого приміщення.

Розташування ангіографу зручне для лікарів та пацієнтів, оскільки він у десяти метрах від блоку інтенсивної терапії, тобто за потреби пацієнта за декілкьа хвилин можна доставити для оперативної діагностики.Використання такого приладу дозволить проводити ефективне лікування і значно знизить на думку головного лікаря міської лікарні № 1 Віктора Приходька, інвалідизацію населення міста.

Потенційно цей апарат необхідний мінімум 21 тисячі городян, що страждають на ішемічні хвороби серця. Крім того, цей апарат можна використовувати для хірургічної діагностики.

0    1332     07.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!