Новини

на попередню сторiнку

Сьогодні у вечірніх новинах на телеканалі "Вітер" розкажуть про митців, депутатів і школярів з Олександрії

Сьогодні у вечірніх новинах на телеканалі

У вечірньому блоці новин, сьогодні о 20.00, 21.00, 22.00 на телеканалі «Вітер», заплановано показ трьох новин пов’язаних із Олександрією, повідомляють «Олександрійські новини».

«Наші колеги допомогли нам попрацювати над нашими темами і передати їх на вечірній новинний блок телеканалу. Це розповідь про унікального майстра-різьбяра Дмитра Кудрю, розповідь про земельні баталії на сесії міської ради та сюжет про зустріч керівників обласної поліції із міськими випускниками. Є у планах багато інших тем. Сподіваємось, що побачимо на цьому тижні і першу авторську програму у ефірі. Думаю, що це допоможе розповісти про Олександрію, дати інформацію про місто і район як для жителів обласного центру так і для олександрійців. Адже ці новини і телепрограми можуть переглянути і в Кропивницькому, і в Олександрі, одночасно», - повідомив редактор телерадіокомпанії «Контакт-ЛТД» Віктор Голобородько.

Нагадаємо, новий телеканал «Вітер» розпочав трансляцію програм в Олександрії 1 лютого у кабельних мережах міста та у ефірному мовленні (приставка Т2) на 32 каналі.

Раніш повідомлялось, що на телеканалі має бути «сильна олександрійська складова» і планується показ також авторських програм олександрійських журналістів.

«Ми маємо створити в ефірі вільний простір. У нас незаангажовані, не обтяжені ведучі. У нас програми, в яких можливо абсолютно все, що допустимо у рамках законодавства. Я це так бачу. Тому буде гарна музика, багато цікавих програм, новини, програми, які відрізнятимуться від того, що показують інші телевізійні канали». Саме так роз’яснює, яким буде новий телеканал його керівник, директор Центральноукраїнського бюро новин Вадим Мурований.

Вчорашній блок новин, де є телевізійний сюжет про олександрійських спортсменів можна переглянути тут.0    1503     05.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!