Новини

на попередню сторiнку

Сесії міської ради в Олександрії відбуваються не за регламентом: заява депутата міськради (відео)

Сесії міської ради в Олександрії відбуваються не за регламентом: заява депутата міськради (відео)

Депутат Олександрійської міської ради Юрій Бойко вказав на сесії міської ради, що засідання відбуваються в порушення регламенту ради, повідомляють «Олександрійські новини».

«Жодна сесія можливо, одна-дві де я не був, не пройшли згідно регламенту. І це можна перевірити, тобто за десять днів ніколи матеріали не дають депутатам. Є розсилка, можна побачити дату», - заявив на сесії депутат Юрій Бойко. На думку депутата, це має проконтролювати міський голова та секретар міської ради.

Час для вивчення проектів дає можливість голосувати усвідомлено. «Деякі депутати не хочуть у цьому розбиратись і вони за 5 хвилин готові віддати голос», - прокоментував депутат. Він наполіг, щоб мер особисто проконтролював виконання Регламенту міської ради.


Нагадаємо, секретар міської ради Олена Богоявленська персонально несе відповідальність за якісну підготовку сесій та виконання норм Регламенту міської ради.


Під час виступу депутата, секретар міської ради Олена Богоявленська перебила виступ депутата і намагалась розтлумачити свої дії. На її думку вона «не має права» перешкоджати вносити нові проекти.

Стаття 40 Регламенту міськради говорить, що проект рішення, що планується на розгляд Ради, подається в управління забезпечення діяльності міської ради у друкованій та електронній формах не пізніше як за 14 днів до його розгляду на пленарному засіданні, окрім обумовлених цим Регламентом випадків термінового розгляду питань.0    1221     05.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!