Новини

на попередню сторiнку

Охоронні фірми надаватимуть екстрену допомогу поліції в Олександрії

Охоронні фірми надаватимуть екстрену допомогу поліції в Олександрії

На робочій зустрічі начальника Олександрійського міського відділу поліції з керівниками охоронних фірм, що працюють на території міськвідділу, досягнута домовленість про співпрацю під час екстрених випадків. Взаємодія включатиме підсилення під час оперативного реагування транспортом та особовим складом, повідомляють «Олександрійські новини».

«На зустрічі, начальник відділу поліції Володимир Хвостов висловив пропозиції про можливість залучення працівників охоронних структур до здійснення превентивних заходів під час проведення масових заходів та спільного патрулювання з працівниками поліції відповідно до Закону України «Про участь в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000. Зокрема, йшлося про постійну комунікацію між поліцією та охоронними структурами міста щодо криміногенної обстановки на території обслуговування із обміном орієнтувань про скоєні кримінальні правопорушення, виявлення та ідентифікації криміногенного контингенту, запровадження надання практичної допомоги працівникам поліції під час здійснення охорони публічного порядку, вжиття інших превентивних заходів, спрямованих на профілактику правопорушень», - повідомляє Олександрійський відділ поліції в Кіровоградській області.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялось про те, що під час системних відпрацювань території міста, кількість злочинів у місті знижувалась до нульової позначки.

0    1102     05.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!