Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії на День закоханих з’явиться п’ять нових сімейних пар (інфографіка)

В Олександрії на День закоханих з’явиться п’ять нових сімейних пар  (інфографіка)

В Олександрії подали заяви на одруження за проектом «Шлюб за добу» на 14 лютого, п’ять нових сімейних пар, повідомляють «Олександрійські новини». Якщо до 14 лютого з’являться нові бажаючі, вони встигнуть побратися у День закоханих та отримати офіційні документи.

Крім того, саме 14 лютого, який вважається Днем закоханих або Днем Святого Валентина, відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Олександрії буде працювати до 24.00. Представники відділів чекатимуть на олександрійців, які хочуть подати заяви та отримати необхідну інформацію про «шлюб за добу», повідомили в Головному територіальне управління юстиції у Кіровоградські області.

На 14 лютого заплановано проведення обряду одруження 38 пар за проектом «Шлюб за добу». Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул повідомив, що поки що три пари мають бажання провести урочисту реєстрацію.

У 2018 році 14 лютого побралися 59 пар. Дванадцять шлюбів зареєстровано за процедурою «Шлюб за добу».

Скільки всього одружилось в Кіровоградській області за проектом "шлюб за добу", можна побачити на інфографіці, яка була показана журналістам під час підсумкової прес-конференції юстиції області.0    1047     05.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!