Новини

на попередню сторiнку

Хореографічний колектив з Олександрії здобув дипломи лауреатів міжнародного фестивалю «Підкори сцену» (фото)

Хореографічний колектив з Олександрії здобув дипломи лауреатів міжнародного фестивалю «Підкори сцену» (фото)

На Міжнародному фестивалі «Підкори сцену» у столиці України, зразковий аматорський хореографічний колектив Олександрійського району колектив «Авантюрин», здобув дві перемоги, повідомляють «Олександрійські новини».

Про це написала керівник колективу Наталія Козинець на своїй сторінці у фейсбук: «Виступи на сцені - це незабутні, емоційні моменти нашого життя! Виступи на конкурсах хвилювання, відповідальність, емоції, адреналін і теж незабутні моменти! VI Міжнародний фестиваль-конкурс «ПІДКОРИ СЦЕНУ» місто Київ 1-2 лютого 2019 року. Як завжди багато цікавих колективів з міст: Київ, Хмельницький, Одеса, Запоріжжя, Умань, Житомир, Черкаси, Бобруйськ (Білорусія). Професійне жюрі! Мої "Авантюринчики" Вітаю вас! Пишаюсь вами! Ви величезні молодці! І цьому свідчать Диплом лауреата ІІ премії ( народна стилізація) та Дипломи лауреатів ІІІ премії (сучасна хореографія)! Так тримати! І вперед до нових звершень!».

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що хореографічний колектив «Авантюрин» став першим зразковим аматорським колективом Олександрійського району.

Фото з фейсбук сторінки Наталії Козинец
0    1218     04.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!