Новини

на попередню сторiнку

На напрямку залізниці Миронівка – П’ятихатки, що проходить станцією Олександрія, реконструювали близько 50 км колії (фото)

На напрямку залізниці Миронівка – П’ятихатки, що проходить станцією Олександрія, реконструювали близько 50 км колії (фото)

На напрямку залізниці Миронівка – П’ятихатки, що проходить станцією Олександрія, реконструювали близько 50 км колії, повідомляють "Олександрійські новини".

“Колійники регіональної філії «Одеська залізниця» за 2018 рік оздоровили різними видами ремонту 395,5 км колії. Залізничники виконали реконструкцію 81,2 км колії, середній ремонт колії на 108,8 км та комплексно-оздоровчий ремонт 155 км колії. Також було виконано середній ремонт стрілочних переводів у обсязі 100 комплектів та замінено стрілочних переводів новими та старопридатними ще 134 комплекти.План по капітальному ремонту виконано на 105%, тобто оновлено 50,5 км колії. Найбільш масштабні роботи з реконструкції колії проводилися на напрямках Миронівка – П’ятихатки (у обсязі 47,8 км колії) та Вапнярка – Одеса (18,8 км),  а середній ремонт колії на напрямках Знам’янка – Одеса, Одеса –  Ізмаїл та Помічна – Тимкове”, - інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Фото прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»


0    936     04.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!