Новини

на попередню сторiнку

Майстер-різьбяр з Олександрії створив свій автопарк міні-моделей вінтажних автівок (фото)

Майстер-різьбяр з Олександрії створив свій автопарк міні-моделей вінтажних автівок (фото)

Майстер-різьбяр з Олександрії Дмитро Кудря створив унікальну колекцію моделей автівок із дерева, повідомляють «Олександрійські новини».

За словами автора колекції, для виготовлення моделей витрачено чимало часу, а моделі зроблені зі звичайного липового дерева. «Липа - дуже пластичний матеріал для такої роботи, частина деталей виготовлена з інших порід дерева. Це давній задум, який я зміг нещодавно реалізувати», -повідомив автор робіт. Фото колекції він поділився у фейсбук.

Дмитро Кудря - народний майстер художньої обробки деревини, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Він є керівником народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» міста Олександрії.

Народився в місті Мала Виска Кіровоградської області. 1979 року закінчив Кіровоградське музичне училище за фахом «духові інструменти». Розпочав трудову діяльність в ЦДЮТ у 1986 році керівником гуртка. Робота в Центрі дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала стала фундаментом становлення, розвитку і вдосконалення його педагогічної та професійної майстерності. Дмитро Володимирович є постійним учасником обласних та всеукраїнських виставок, конкурсів та фестивалів декоративно-ужиткового мистецтва, в тому числі за кордоном.

Альбом рукотворів Дмитра Кудрі (фото з фейсбук сторінки)


0    2473     01.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!