Новини

на попередню сторiнку

Депутати і мер Олександрії не підтримали звіт управління приватизації через включення туди антиприватизаційного пункту на 500 тисяч

Депутати і мер Олександрії не підтримали звіт управління приватизації через включення туди антиприватизаційного пункту на 500 тисяч

Депутати міської ради і Олександрійський міський голова не підтримали звіт управління приватизації, оренди майна та землі міської ради про виконання міської програми приватизації за 2018 рік, повідомляють «Олександрійські новини».

Очільник управління Олександр Купченко не зміг аргументувати необхідність антиприватизаційного пункту, який несподівано з’явився у тексті рішення. Відповідно до проекту, комунальне приміщення, яке давно планувалось продати за суму близьку до півмільйона гривень, на думку управління необхідно виключити із переліку приватизаційних об’єктів.

Текст другого пункту рішення був наступний: «Виключити з переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, що підлягають приватизації (відчуженню), нежитлове приміщення площею 246,4 кв. м за адресою: вул. Бульварна, 1 (пункт 2 рішення міської ради від 23.06.2017 № 319 «Про включення нежитлових приміщень до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста, що підлягають приватизації (відчуженню) у 2017 році»)».

Альтернативну думку висловив депутат Є. Алімов: «У нас зараз розглядається проект рішення щодо звіту програми приватизації. Вцілому питань до цього проекту немає. Але є питання до одного з пунктів, яким вилучається об’єкт який мав би бути піти на приватизацію… Дивлячись на суму, яка по ньому - 635 тисяч 280 гривень, то це значна сума, яка може поповнити бюджет міста. Ми можемо використати цей фінансовий ресурс на потреби соціальної сфери, медичної будь-якої іншої», - зазначив депутат Євген Алімов.

Точку зору депутата підтримала більшість колег у сесійній залі. В результаті звіт не ухвалено, що означає незадовільну оцінку управлінню приватизації і може стати підставою для кадрових змін.

0    1942     01.02.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!