Новини

на попередню сторiнку

Напередодні 55-річного ювілею очільник держадміністрації в Олександрійському районі провів пряму телефонну лінію

Напередодні 55-річного ювілею очільник держадміністрації в Олександрійському районі провів пряму телефонну лінію

Напередодні 55-річного ювілею, очільник Олександрійської районної державної адміністрації, який обіймає посаду першого заступника голови РДА Юрій Коваль, провів пряму телефонну лінію із жителями Олександрійщини, повідомляють «Олександрійські новини».

Як повідомляє Олександрійська РДА, до Ю.Коваля звертались із питаннями, що стосувалися житлово-комунального господарства, а саме розчищення доріг від снігу та благоустрою сіл. Як зазначено у коментарі, керівник адміністрації надав роз'яснення щодо вирішення питань і надав окремі доручення для їх виконання керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.
Нагадаємо, Ю.Коваль працює у Олександрійські РДА на посаді першого заступника голови, хоча фактично є очільником місцевої адміністрації. Після обрання на посаду голови Новопразької об’єднаної громади Богдана Курупа, посада голови РДА залишається вакантною.

Як свідчить офіційна біографія Ю.Коваля, він народився 31 січня 1964 року в селі Головківка Олександрійського району. Освіта вища. У 1986 році закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю автоматизація сільськогосподарського виробництва, отримав кваліфікацію інженер-електромеханік.

Трудову діяльність розпочав у 1986 році інженером з техніки безпеки та охорони праці колгоспу ім. Калініна Олександрійського району Кіровоградської області.

1988 - 1994 р.р. – головний інженер МХП «Рассвет» м. Олександрія, учитель історії та виробничого навчання в Головківській середній школі за сумісництвом. 1994 - 1996 р.р. – голова фермерського господарства «Юріта» Олександрійського району.

1996 – 1997 р.р. – голова Головківської сільської ради. 1997 – 2010 р.р. – працював на керівних посадах в галузі сільського господарства Олександрійського району.

З 2010 р. – начальник управління агропромислового розвитку Олександрійської районної державної адміністрації.

З червня 2013 року - заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації.

З квітня 2014 року - перший заступник голови Олександрійської районної державної адміністрації.

0    2224     31.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!