Новини

на попередню сторiнку

Власників квартир в Олександрії попереджають про те, що платити за вивіз сміття треба на нові рахунки

Власників квартир в Олександрії попереджають про те, що платити за вивіз сміття треба на нові рахунки

В Олександрії вивіз сміття комунальними службами став окремою послугою. За неї треба платити за новими рахунками, повідомляють «Олександрійські новини».

Особовий рахунок споживача, який сплачує за комунальні послуги комунальному підприємству «Житлогосп» не змінився, говорять комунальники. Проте рахунок отримувача – новий.

«КП «Житлогосп» повідомляє, що в зв’язку зі змінами законодавства України «Про житлово-комунальні послуги», вивезення твердих побутових відходів з 1 січня буде нараховуватися окремою комунальною послугою та сплачуватиметься за вартістю 19,33 гривень з особи на місяць.

Оплачувати послугу необхідно на окремий розрахунковий рахунок 26002052937977 (особовий рахунок залишається той же) та окремою розрахунковою книжкою.

Для отримання пільги за даною послугою мешканцям необхідно укласти угоду на вивезення ТВП з КП «Житлогосп» та звернутися до управління праці та соціального захисту населення», - повідомляється в тексті, що оприлюднила олександрійська телерадіокомпанія «Контакт-ЛТД».

0    2073     31.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!