Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії мисливці починають з 2 лютого відстріл хижаків, які розповсюджують сказ (відео)

В Олександрії мисливці починають з 2 лютого відстріл хижаків, які розповсюджують сказ (відео)

З початку лютого мисливці починають запланований відстріл в Олександрійському районі хижаків, повідомляють «Олександрійські новини».

Разом із мисливцями під час відстрілу працюватимуть екологи та ветеринари. Вони будуть проводити аналізи, оскільки необхідно визначити обсяги ураження сказом диких тварин і зрозуміти наскільки ефективним було використання протисказних засобів у інших районах області.

Для Олександрійського району ураження тварин сказом - актуальна проблема. У минулому році в районі зафіксовано 14 випадків цієї небезпечної хвороби, яка може передаватись і людям.

Мисливці отримали дозволи Кіровоградського управління лісового господарства на відстріл у лютому і березні, через те, що наприкінці минулого року через несприятливі погодні умови не могли виконати завдання.

Відстріл хижаків необхідний, бо на думку спеціалістів необхідно скоротити популяцію хижаків та відрегулювати їх міграцію, захистити травоїдних диких тварин від знищення.

На відео голова президії Олександрійської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок Володимир Гордовий розповідає детальніше про те, чому мисливці взялись за зброю і чому це важливо саме зараз.
Фото ресурсу unsplash

0    1096     31.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!