Новини

на попередню сторiнку

32-річного ґвалтівника неповнолітньої в Олександрії, взяли під арешт на 60 діб

32-річного ґвалтівника неповнолітньої в Олександрії, взяли під арешт на 60 діб

32-річний житель міста прийшов на квартиру, яку здає у оренду його рідна бабуся. Там він побачив незнайому йому неповнолітню. Дівчина не бажала спілкуватись із незнайомцем, проте він зґвалтував її та втік із місця злочину, повідомляють «Олександрійські новини».

Факт злочину і арешту обвинуваченого підтвердили в Олександрійському відділі поліції. Олександрійський міськрайонний суд обвинуваченого у тяжкому злочині арештував на 60 діб.

Поліція інкримінує йому порушення частини 3 статті 152 Кримінального кодексу України, тобто зґвалтування неповнолітньої особи. За такий злочин ККУ передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Подія трапилась 23 січня близько четвертої години вечора, коли чоловік прийшов на квартиру за власними справами. Схоже на те, що ідея зґвалтувати дівчину з’явилась у затриманого тоді, коли дівчина категорично відмовила чоловікові у взаємності. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння, що могло додати зухвалості його діям. Щоб настрахати дівчину, він використав ніж і затягнув її до ванної кімнати, де і зґвалтував її.

Після злочину він втік, а на судовому засіданні говорив, що він погодиться на домашній арешт, так як мовляв злочину не вичиняв, а також має бажання знаходитись вдома. Також захисник обвинуваченого повідомив, що останній не судимий, має місце проживання, має легку розумову відсталість і тому він може перебувати під домашнім арештом.

Суд розглянув докази, серед яких були і протоколи огляду подій, допитів, освідування та слідчого експерименту.

Строк тримання під вартою обвинуваченого завершиться 23 березня.

Слідство триває.

Фото "Pixabay"

0    2184     30.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!