Новини

на попередню сторiнку

Поліція розповіла про реальні шахрайські схеми інтернет-злочинців і те, як їм протидіяти жителям Олександрії (відео)

Поліція розповіла про реальні шахрайські схеми інтернет-злочинців і те, як їм протидіяти жителям Олександрії (відео)

Олександрійські поліцейські розповіли про те, які нині популярні шахрайські схеми інтернет-злочинців і дали поради, як їм протидіяти. Поліція звернула увагу на це, у зв’язку із тим, що ці злочини знову активізувались на території міста, повідомляють «Олександрійські новини».
«Олександрійський міський відділ неодноразово звертався до жителів міста із застереженнями, щодо того, як не стати жертвою інтернет-шахрайства, проте необачність громадян, змушує нагадати деякі важливі правила», - зауважують у міськвідділ поліції.


Щоб не стати жертвою інтернет-шахрайства, необхідно подбати про виконання простих правил:
1. Під час здійснення покупок через інтернет-ресурси завжди будьте пильними. Чітко дотримуйтесь правил безпеки.
2. Остерігайтеся значно занижених цін на товар, який ви хочете придбати.
3. Ніколи не купуйте товар, за який просять попередню оплату. Користуйтесь послугами кур’єрських служб, які надають можливість розрахуватися при отриманні та перевірці товару.
3. При проведенні оплати на банківський рахунок перевіряйте відповідність продавця реальному одержувачу грошових коштів.
4. Ніколи не довіряйте поширеним видам шахрайських схем – «Ваш родич у біді», «Вашу банківську картку заблоковано», «Ви виграли автомобіль» та інші. Будь-яку із таких інформацій завжди перевіряйте.
5. Про всі злочини та правопорушення, скоєні відносно Вас та Ваших близьких, повідомляйте за номером 102.
Нещодавно “Олександрійські новини” розповідали про те, що олександрійські поліцейські назвали 5 правил безпечної покупки товарів 

0    1451     30.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!