Новини

на попередню сторiнку

Чоловіка з Олександрії обдурили інтернет-спритники, які за привид-мотоблок забрали 5 тисяч гривень

Чоловіка з Олександрії обдурили інтернет-спритники, які за привид-мотоблок забрали 5 тисяч гривень

63-річний житель Олександрії потрапив на гачок інтернет-шахраїв. Вони запропонували йому придбати мотоблок для роботи на присадибній ділянці за 5 тисяч гривень, проте свої обіцянки не виконали, повідомляють «Олександрійські новини».

«Олександрійським міським відділом поліції було зафіксовано факт шахрайства. Відповідно до змісту заяви потерпілого, чоловік перерахував на картку зловмисника кошти в сумі 5 тисяч гривень за покупку мотоблоку та по теперішній час товар так і не отримав», - прокоментувала подію представник сектору моніторингу Олександрійського відділу поліції Олена Переверзєва.

Олександрійські поліцейські порушили кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального Кодексу України. Триває слідство.

Згадана стаття ККУ передбачає відповідальність за заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство). За таке правопорушення передбачено штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

0    1172     30.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!