Новини

на попередню сторiнку

У Кропивницькому затримали організаторку опійного наркопритону (фото)

У Кропивницькому затримали організаторку опійного наркопритону (фото)

У Кропивницькому затримано жінку яка виготовляла та збувала наркотики, повідомляють "Олександрійські новини".

“Працівники управління протидії наркозлочинності головного управління Національної поліції в області отримали інформацію про те, що місцева жителька виготовляє та збуває особливо небезпечний наркотичний засіб, а також надає приміщення наркозалежним особам для вживання наркотиків” - інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.

“За місцем мешкання жінки правоохоронці провели санкціонований обшук. У результаті виявили та вилучили 30 мл опію, а також прекурсор, інгредієнти та посуд для виготовлення наркотичного засобу. Крім того, вилучено пристрої для вживання марихуани, грошові кошти та мобільний телефон, які використовувалися для здійснення злочинної діяльності. Також у квартирі правоохоронці застали двох наркозалежних осіб, які раніше прийшли до помешкання жінки, аби виготовити опій та вжити його” - зазначає сектор комунікації.

“За результатами експертизи за цими фактами буде прийнято рішення щодо притягнення зазначеної громадянки до кримінальної відповідальності за частиною 2 статті 307 незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, статті 311 незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів, статті 317 організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів Кримінального кодексу України. Особі загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років із конфіскацією майна", - роз'яснює сектор комунікації поліції.


0    1310     29.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!