Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині споживачам повернуто близько 234 тисяч гривень за неякісні товари і послуги

На Кіровоградщині споживачам повернуто близько 234 тисяч гривень за неякісні товари і послуги

На Кіровоградщині споживачам повернуто близько 234 тисяч гривень за неякісні товари і послуги, повідомляють "Олександрійські новини".

“Протягом 2018 року фахівці управління захисту споживачів перевірили дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів у 143 суб’єктів господарювання”, - інформує прес-служба головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

“На предмет безпечності перевірено непродовольчу продукцію на 3 289,454 тисяч гривень, з якої забраковано - на суму 1 680,991 тисяч гривень. За результатами заходів складено 70 приписів щодо усунення виявлених порушень. Пред’явлені приписи виконані суб’єктами господарювання в установлений термін, тому адміністративно-господарські санкції не застосовувалися.

За вказаний період до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби області надійшло 633 звернення громадян, найбільше з яких стосувалося якості непродовольчої продукції. За зверненнями проведено 91 позаплановий захід контролю. Результати перевірок показали порушення у 32 суб’єктів господарювання”, - зазначають у прес-службі.


0    1532     29.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!