Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині оприлюднили “барометр професій” за грудень (інфографіка)

На Кіровоградщині оприлюднили “барометр професій” за грудень (інфографіка)

Оприлюднено черговий “барометр професій” від обласного Центру зайнятості. Найактуальнішими залишаються в області професії, пов'язані із сферою обслуговування та управлінням електротехнікою, транспортом. Взагалі відсутні пропозиції на бондарів, спеціалістів виноградарства, гончарства, про це повідомляють “Олександрійські новини”.

У повному переліку нового “барометру” від обласного центру зайнятості, зазначено наступні професії:

Актуальні професії на ринку праці регіону: швачка, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, продавець продовольчих і непродовольчих товарів, водій автотранспортних засобів, тракторист, слюсар-ремонтник, електромонтер з експлуатації розподільних мереж, кухар, слюсар-сантехнік, електрогазозварник.

Професії, за якими є можливість працевлаштуватись у регіоні: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, штукатур, слюсар-інструментальник, слюсар з механоскладальних робіт, електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування, муляр, фрезерувальник, продавець-консультант, столяр.

Професії, які присутні на підприємствах регіону але в незначних кількостях: закрійник, верстатник деревообробних верстатів, слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, шліфувальник, тесляр, маляр, манікюрник, кравець, пекар, верстатник широкого профілю, перукар (перукар- модельєр), машиніст насосних установок, водій тролейбуса, машиніст крана (кранівник).

Професії, які відсутні на ринку праці регіону: бондар, гіпсувальник, видувальник скловиробів, виноградар, гончар, емульсувальник, кресляр, паркетник, ретушер, телеграфіст, квіткарка, ткач, цокольник, цукерник.




0    746     28.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!