Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії потрібні патрульні, слідчі, чергові і інспектори поліції (відео)

В Олександрії потрібні патрульні, слідчі, чергові і інспектори поліції (відео)

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області оголосило конкурс, в тому числі на посади середнього та молодшого складу поліції в Олександрійському відділі поліції, повідомляють «Олександрійські новини».

Для того щоб стати поліцейським, не обов'язково мати вищу юридичну чи спеціальну освіту. На деякі вакансії приймають громадян, що відповідають переліку вимог і які можуть пройти спеціальну підготовку.

В Олександрійському міськвідділі є три вакансії поліцейського сектору реагування патрульної поліції. Вільною є одна вакансія дільничного офіцера поліції та дві вакансії слідчого. В міськвідділі потребують помічника чергового та інспектора підрозділу моніторингу.

Прийом онлайн-анкети та документів на зазначені вакансії триватиме до 4 лютого. Для отримання будь-якого додаткової інформації щодо конкурсів на посади з поліції ви можете звернутися за телефонами 050-383-99-96 або 067-523-10-90.

Детальнішу інформацію про вакансії в інші підрозділи поліції та до міськвідділу можна побачити на відео.


Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області - місто Кропивницький, вулиця Чміленка, 41.

0    1970     25.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!