Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині 21 приватне агентство зайнятості працевлаштували за кордоном 545 жителів області

На Кіровоградщині 21 приватне агентство зайнятості працевлаштували за кордоном 545 жителів області
В Кіровоградській області подали звітність про свою діяльність 21 приватне агентство зайнятості. За офіційними даними вони працевлаштували у 2018 році за кордоном 545 жителів області, повідомляють «Олександрійські новини».
В Олександрії проводять свою діяльність у цьому напрямку три приватних агентства зайнятості - ТОВ "Віраж", ТОВ "Алла-2016", ФОП Хрієнко Вікторія Віталіївна, повідомила провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятості Катерина Білоконь.
Переглянути офіційний перелік агенств-ліцензіатів, що мають відповідні дозвільні документи на ведення такої діяльності можна за посиланням, на офіційному інтернет-представництві Міністерства соціальної політики.
За інформацією Богдана Стояна, заступника директора Кіровоградського обласного центру зайнятості, агентства не мають права стягувати грошові кошти із тих, хто має бажання отримати роботу за їх посередництва у межах України. «Громадянам, які шукають роботу в межах України за сприянням приватних агентств, необхідно враховувати, що законодавство суворо забороняє приватним агентствам зайнятості отримувати від громадян гонорари, комісійні та інші винагороди за посередництво в межах України. Оплата послуг з працевлаштування має здійснюватися виключно роботодавцями. Діяльність з посередництва у межах України не ліцензується», – зазначив Б. Стоян.
0    1555     25.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!