Новини

на попередню сторiнку

Укрпошта на Кіровоградщині продовжить доставляти пенсії без обмежень

Укрпошта на Кіровоградщині продовжить доставляти пенсії без обмежень

Доставка пенсій жителям сіл Кіровоградщини працівниками Укрпошти продовжується і ніяких обмежень щодо цього не існує, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідне офіційне повідомлення-роз’яснення отримала редакція місцевого тижневика «Городской курьер/Міський кур’єр».

«Забезпечення своєчасної доставки пенсій є питанням державного значення, тому було прийняте рішення про виділення 500 млн гривень з державного бюджету Укрпошті на покриття збитків, пов’язаних з послугою доставки пенсій.

Укрпошта досягла згоди з Пенсійним Фондом. В усіх регіонах України без винятку, всі пенсіонери, які отримували пенсії в Укрпошті, та ті, хто бажає це зробити вперше, без перешкод будуть їх отримувати. Компанія продовжує виплачувати їх в 2019 році та доставляти, як і раніше, в усі населені пункти країни», - коментує у листі керівник Кіровоградської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Протасов.

«Іноді у пенсіонерів виникає питанням: чи можна «перевести» пенсію з банку до Укрпошти, щоб отримувати її за місцем проживання «на руки»?

Переведенням пенсії або соціальних допомог з банку до Укрпошти займаються територіальні управління Пенсійного фонду та органи соціального захисту населення.

Для оформлення виплати і доставки пенсії через Укрпошту громадянину необхідно:

звернутись до територіального управління того державного органу, в якому вона була оформлена (до управління Пенсійного фонду України або управління праці та соціального захисту населення) за місцем проживання;

у цьому теруправлінні подати заяву про припинення перерахування пенсії на банківський рахунок та отримання пенсії за місцем фактичного проживання.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності) або інші документи, на підставі яких здійснюється виплата пенсії/соціальної допомоги (про всяк випадок, можна взяти ксерокси цих документів).

За бажанням, пенсіонер може отримувати пенсію не лише у відділенні поштового зв’язку, а й вдома (через листоношу), що особливо актуально для людей похилого віку», - зазначено у повідомленні очільника обласного підрозділу Укрпошти.

0    780     24.01.2019
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!